Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Мислівка

Село Мислівка (колись Людвиківка) підпорядковується Шевченківській сільській раді. Виникло воно як поселення німецьких лісорубів. Село невеличке, знаходиться на відстані 27 км від районного центру, а від найближчих сіл: 17 км (Шевченкове) та 19 км (Вишків). Перша бібліотека в 50-х роках мала в своєму фонді близько 800 книг. Оскільки розташовувалась вона в приміщенні колишньої німецької церкви, сільською громадою та Людвиківським лісництвом було ухвалене рішення власними силами побудувати клуб та бібліотеку. У 1966 році приміщення було готове. Тут бібліотека знаходилась майже півстоліття. У 2010 році громада вирішила перенести книгозбірню у новозбудоване приміщення школи. Це дало можливість бібліотеці активізувати роботу з найбільш вдячною категорією своїх користувачів – дітьми.
Привертають увагу відвідувачів цікаві бібліотечні виставки, добірки літератури, тематичні теки із зібраною історією села, народними звичаями, фольклором. До послуг користувачів – понад 4 тис. примірників документів, а обслуговує бібліотека щороку 220 користувачів. Бібліотекар 0,5 ст. Лесів Марія Степанівна організовує соціокультурну, інформаційну, довідково-бібліографічну та ін. роботу книгозбірні.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)