Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2020 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Максимівка

На початку ХХ ст. у с. Максимівка відкрито хату-читальню. Після другої світової війни це приміщення було розібрано. Даних про людей, які цим займались не залишилось. Тепер на місці колишньої хати-читальні кладовище. Пізніше її відновили у пристосованому для сільського клубу приміщенні загальною площею 20 кв.м.
Тільки в 1968 р. в селі була відкрита бібліотека, яка й досі займає громадське приміщення, що побудоване ще за австрійської влади. А призначалось воно тоді для початкової школи.
Тепер бібліотека обслуговує 400 користувачів, до послуг яких понад 4 тис. примірників фонду документів.
Провідний бібліотекар Литвин Ольга Іванівна велику увагу приділяє роботі з дітьми, проводить з ними різноманітні заходи, виготовляє саморобки тощо. Цікавою є і робота бібліотеки-філії краєзнавчого спрямування.
У 2010 році бібліотека-філія стала переможцем огляду-конкурсу “Мудрості та долі берегиня – бабусина скриня” у номінації “Оригінальність оформлення та змісту” та отримала 3 місце за підсумками літературної експедиції «Веселимось, читаємо, літечко вітаємо!».
За підсумками районного етапу огляду-конкурсу “Краща сільська бібліотека 2011 року” бібліотека отримала перемогу в номінації “Творчість, майстерність, винахідливість”. Зокрема, неординарним журі визнало проект “Той край, де народилась і живу”. Переможним був і 2012 рік, адже книгозбірня отримала 1-ше місце в номінації «Незвичайне у звичайному» обласного конкурсу-презентації «Творчі таланти бібліотекарів Івано-Франківщини». А у 2013 році бібліотека отримала перемогу в районному етапі обласного конкурсу авторських проектів «Бібліотечна Шевченкіана» у номінації «Творча робота бібліотекаря» та у номінації «Поетичні родзинки» районного огляду-конкурсу «Бібліотека очима дітей». 2015 року користувач бібліотеки Роман Литвин увійшов до числа переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Книга пам’яті мого роду» (до 70-річчя Перемоги у Другій світовій війні).
У 2017 році бібліотека стала учасником проекту Молодіжної секції УБА «Display- кросинг», присвяченого Міжнародному року сталого розвитку туризму. Користувачам бібліотеки було презентовано виставку «Мрій! Читай! Мандруй!», яка подорожувала бібліотеками України:

«Зустрінеш тут ти Свіфта і Дефо,
І Жюля Верна не проґавиш, знаю.
Заглянеш до Європи у «вікно»,
Й екзотиці рукою помахаєш».

Цього ж року бібліотечна виставка-настрій для учнів 1-4 класів «Все для дітей у кольорах веселки» отримала перше місце районного конкурсу на кращу бібліотечну виставку-інсталяцію «Родзинка бібліотечної виставки».
У 2019 році бібліотеку відвідали колеги з усього району в рамках бриз-візиту. У бібліотеці учасників бриз-візиту зустріла провідний бібліотекар Ольга Литвин. Маленькі читачі, учасники гуртка «Гірський струмочок», розповіли про пригоди книжки та вручили гостям солодкий дарунок. Також бібліотечні працівники району щиро привітали Ольгу Литвин з виходом другої збірки поезій «Правда у терновому вінку».

10 коментарів
 1. Вікторія коментує:

  Інформація на вашому сайті є дуже корисною!! Дякую!! м. Харків

 2. Володимир коментує:

  Дуже прекрасний сценарій! Я в захваті!!! Володимир!!! м. Івано-Франківськ

 3. о. Михаїл коментує:

  Зворушений до глибини душі! Це ж поруч історичного місця з назвою “На Замчиську”.

 4. Наталя коментує:

  Чудовий сайт. А головне, що є інформація про всі бібліотеки!

 5. Світлана коментує:

  Як прекрасно, що є люди, які намагаються зберегти наші традиції!!!!

 6. Алла (м. Київ) коментує:

  Ось яка чарівна і прекрасна наша Батьківщина!!! І дякуємо тим, хто всією душею прагне донести це до всього світу!!!

 7. Ніна коментує:

  Що краще є за нашу вишиванку й людей, що все це бережуть!

 8. Міша м.Тернопіль коментує:

  Оля, мені дуже сподобалось, велике дякую за підтримку нашого РІДНОГО УКРАЇНСЬКОГО!

 9. Марія коментує:

  Олечко, велике Тобі спасибі. Я горда за своїх земляків, які намагаються зберегти наші українські традиції. Низькиий Тобі уклін, творчих звершень і всього найкращого!!:)

 10. СИВОУС НАДІЯ коментує:

  ДУЖЕ ЗВОРУШЛИВО! МОЛОДЦІ!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)