Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2020 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Липа

Невеличке мальовниче село, з усіх боків оточене горами, з багатими звичаями та традиціями. Історія бібліотеки, а точніше хати-читальні в цьому селі розпочалася вже після Другої світової війни. У 1953 році замість читальні було створено приклубну бібліотеку, фонд якої становив 200 книг. І тільки з 1973 року бібліотека виникає як окрема установа. Усі роки свого існування основною метою, яку бібліотека ставила перед собою – бути центром спілкування для місцевої громади, місцем, де кожен зможе знайти щось своє.
Сьогодні книгозбірня обслуговує 220 користувачів, до послуг яких близько 5 тис. примірників документів. Бібліотекар 0,5 ст. Юсип Юлія Василівна спрямовує роботу бібліотеки на задоволення соціокультурних та інформаційних потреб жителів села. У бібліотеці зібрано матеріали з історії села, народні звичаї, обряди та традиції, фольклор та топоніміку.
Бібліотека є активним учасником фестивалю патріотичної пісні «Яворина», яким щороку вшановують пам’ять полеглих борців за волю України. Адже саме біля села Липа розташована гора Яворина, де знаходиться цвинтар вояків старшинської школи УПА «Олені» та бункер провідника ОУН Карпатського краю Ярослава Мельника (псевдо «Роберт»).
У 2017 році бібліотека увійшла до складу Витвицької ОТГ.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)