Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Лужки

Село Лужки знаходиться у мальовничій гірській місцевості, на відстані 32 км від районного центру. Незважаючи на таку віддаленість, а може саме завдяки їй, жителі села завжди відрізнялись патріотизмом, волелюбністю та повагою до освіченості. У 1930 році в селі було створено хату-читальню, якою завідував випускник Львівського університету, художник Іван Яцків. Пізніше хату-читальню замінив сільський клуб з приклубною бібліотекою. Першим завідувачем був Ілля Іванів, який потім працював викладачем Львівської художньої академії прикладного мистецтва. У 1962 році бібліотека отримала свій окремий статус та працівника-бібліотекаря.
На сьогодні книгозбірня обслуговує 230 користувачів, до послуг яких близько 5 тис. примірників документного фонду. У бібліотеці зібрано історію села, фольклор, народні звичаї та традиції, спільно з школою та сільським клубом проводиться інформаційна та соціокультурна робота. Бібліотекар 0,5 ст. Чудик Надія Іванівна докладає значних зусиль, щоби, незважаючи на обмежені ресурси, користувачі бібліотеки мали змогу отримувати необхідну їм інформацію.
У 2017 році бібліотека увійшла до складу Витвицької ОТГ.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)