Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Кропивник

Бібліотека в с. Кропивник була відкрита у 1951 р. на основі хати-читальні «Просвіти». У вересні 1953 р. бібліотеку перенесено в новозбудоване приміщення сільського клубу, де вона отримала невеличку кімнату.
У 2006 році бібліотека переходить в нове приміщення, розташоване на другому поверсі будинку культури. Завдяки зусиллям та спонсорській допомозі депутатів Долинської районної ради – Сови З.В. (директора ТзОВ “Уніплит”), Луцького В.Я. (директора Вигодського держлісгоспу), сільського голови Ципердюка П.П. та жителів села в бібліотеці є нові книги, меблі, телевізор, комп’ютер, ксерокс. Тепер бібліотека обслуговує 570 читачів, а її фонд становить понад 8 тис. примірників документів. Завідувачка бібліотеки-філії з 1973 року – Веклин Марія Юріївна виховала не одне покоління читачів, привила любов до книги не одній дитині. Під її керівництвом бібліотека займала лідируючі позиції в районі, здобула не одну перемогу, а проведена робота була цікавою як для дорослих, так і для дітей. З 2014 року книгозбірня перейшла під керівництво нової завідувачки – Веклин Ілони Віталіївни.
Про значну роль бібліотеки для громади села свідчить номінація «Бібліотека – центр громади», в якій ця установа здобула перемогу за підсумками районного етапу огляду-конкурсу «Краща сільська бібліотека 2011 року». Ця перемога ще раз підтвердила 2 місце бібліотеки на визначення бібліотечної премії «Краща бібліотека року» (2007 р.) та згадку про бібліотеку серед книгозбірень, що найповніше записали старовинні обряди, звичаї і традиції за рішенням журі по проведенню районного огляду-конкурсу «Мудрості та долі берегиня – бабусина скриня» (2010 р.). Недаремним був і 2013 рік, адже саме цього року бібліотека відзначена серед переможців районного огляду-конкурсу «Бібліотека очима дітей» у номінації «У мереживі слова» (літературні замальовки).
Цього ж року на базі бібліотеки-філії відбулася творча лабораторія-практикум за участі бібліотекарів району. Оскільки захід проходив напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, його головним акордом стала бібліотечна імпреза «Дух книги у повітрі тут витає», яку подарували бібліотекарям району працівники сільської бібліотеки, будинку культури, учні та педагоги школи.
У 2015 році бібліотека отримала 3 місце в районному етапі обласного конкурсу «Краща бібліотека року».
Найактивніших користувачів завідувачка бібліотеки згуртувала у клубі «Фенікс».

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)